Miliony ludzi cierpi z powodu alergicznego nieżytu nosa i astmy spowodowanych przez roztocza kurzu domowego. Roztocza kurzu domowego rozwijają się w ciepłych, wilgotnych środowiskach, takich jak łóżko, gdzie żywią się martwym naskórkiem. Bardziej niż same roztocza, ich odchody i szczątki martwych roztoczy są głównymi czynnikami wywołującymi reakcje alergiczne. Aby uniknąć kontaktu z alergenami, materace, kołdry i poduszki powinny być zamknięte w całkowicie zapinanych na suwak pokrowcach odpornych na kurz i alergeny, które można prać w temperaturze do 95°C.

Ochrona przed roztoczami jest zapewniona dzięki zaawansowanej technologii produkcji tkaniny Evolon®.

Evolon® jest wykonany z niezwykle delikatnych mikro włókien, które są ciasno splatane przez wysokociśnieniowe strumienie czystej wody. Powstała w ten sposób tkanina jest bardzo gęsta i zwarta, co tworzy prawdziwą fizyczną barierę dla cząsteczek alergenów.

Pokrowce Antyroztoczowe 4SLEEPY

Z myślą o Najbardziej Wymagających stworzyliśmy linię produktów “4Sleepy Allergy Line”. Dedykowana jest ona zarówno dla osób dorosłych jak i dzieci a jej głównym zadaniem jest ochrona przed roztoczami. Dzięki zastosowaniu tkaniny Evolon® byliśmy w stanie stworzyć pokrowce barierowe, które w 100% hamują rozwój i przemieszczanie się zarówno roztoczy jak i ich odchodów – głównego czynnika powodującego alergie.

W skład “4Sleepy Allergy Line” wchodzą:

-Pokrowiec Antyroztoczowy | Antyalergiczny na Materac ( w dowolnym rozmiarze)

-Pokrowiec Antyroztoczowy | Antyalergiczny na Poduszkę ( w dowolnym rozmiarze)

-Pokrowiec Antyroztoczowy | Antyalergiczny na Kołdrę ( w dowolnym rozmiarze)

Tylko kompletny zestaw gwarantuje maksymalny poziom ochrony, a co za tym idzie, komfortu podczas snu.