You are currently viewing Pokrowce Antyroztoczowe / Antyalergiczne Evolon

Pokrowce Antyroztoczowe / Antyalergiczne Evolon

Pokrowce antyroztoczowe wykonane z tkaniny Evolon® z mikrofilamentami są wygodne, oddychające i antyalergiczne.

Struktura mikrofilamentów zapewnia doskonałą trwałą barierę ochronną przed alergenami roztoczy kurzu.

Ponieważ tkanina nie jest powlekana, pokrowce 4SLEEPY nie szeleszczą, są bardzo wygodne, oddychające i miękkie, bez uczucia “plastiku”.
Brak chemicznych dodatków, które mogłyby wpłynąć na zdrowie i stracić swoją skuteczność po kilku praniach.
Tkanina z mikrofilamentami Evolon® to najlepsza ochrona przed alergenami roztoczy kurzu, która spełnia najwyższe wymagania.

Tkanina ta została opracowana w Niemczech i zatwierdzona medycznie do ochrony przeciwroztoczowej. Ta opatentowana tkanina jest tworzona w procesie bezrozpuszczalnikowym i bez spoiwa, przy użyciu tylko stabilnych surowców, które są bezpieczne dla środowiska.

Zdolność EVOLON® do zapewnienia naturalnej i fizycznej bariery, która jest w 100% bezpieczna, wygodna i skuteczna, sprawia, że jest to metoda ochrony przeciwroztoczowej zalecana przez lekarzy specjalistów.

Certyfikat ECARF

Przyznanie EVOLON® pieczęci ECARF było oparte na jego zdolności do spełnienia rygorystycznych kryteriów testowania i walidacji różnych niezależnych instytutów.
EVOLON® otrzymał również znak Oeko-Tex (Standard 100, Klasa Produktu 1), który poświadcza, że jest on wolny od substancji szkodliwych i nadaje się do kontaktu ze skórą dziecka.

Dodaj komentarz