Od ponad dwudziestu lat jesteśmy producentem artykułów pościelowych dla hoteli, pensjonatów, domów noclegowych i hosteli. Szyjemy pościel hotelową pod wskazany przez klienta wymiar. Posiadamy własną szwalnię, dzięki czemu jesteśmy w stanie szybko i sprawnie zrealizować każde, nawet najbardziej wymagające zamówienie. Realizujemy duże projekty od 1.000 do 5.000 kompletów pościeli jak i te mniejsze po kilka-kilkanaście sztuk. 

Wszystkie nasze artykuły pościelowe produkowane są z atestowanych tkanin i posiadają certyfikat Oeko-Tex 100. Oferowane produkty charakteryzują się wysoką jakością, a zastosowane do ich produkcji tkaniny są odporne na wielokrotne użytkowanie i pranie w wysokich temperaturach.

Masz pytania? Szukasz innego rozmiaru lub chcesz dokonać indywidualnej wyceny?

Zadzwoń lub napisz do nas: telefon: 602 765 584  e-mail:  admin@4sleepy.pl

Nasza Oferta:

Dobra pościel hotelowa powinna prezentować się schludnie i elegancko, niezależnie od koloru czy wzoru.

W naszym sklepie znajduje się szeroki wybór pościeli hotelowej bezpośrednio od producenta, zaprojektowanej z myślą o hotelach i pensjonatach, wykonanej z różnych materiałów, takich jak bawełna, adamaszek czy bambus.

Jedną z konieczności prowadzenia hotelu czy pensjonatu jest zakup odpowiedniej pościeli hotelowej. W ofercie pościeli hotelowej od 4Sleepy znajdują się produkty zaprojektowane z myślą o intensywnym użytkowaniu, takie jak elegancka i praktyczna pościel hotelowa, prześcieradła hotelowe płaskie, prześcieradła hotelowe na gumkę, podkłady hotelowe czy prześcieradła nieprzemakalne chroniące materac. Mimo że klasyczna, biała pościel była utrwalonym zwyczajem, obecnie na popularności zyskuje pościel hotelowa w pasy o różnych szerokościach.

Co wyróżnia naszą pościel hotelową to wysoka gramatura materiału, która wynosi z reguły między 150 a 160 g/mkw. Przekłada się to bezpośrednio na trwałość i łatwość pielęgnacji. Wykończenie pościeli najczęściej odbywa się na zakładkę ale na prośbę klienta możemy zastosować wysokiej klasy zamek błyskawiczny bądź rygle.