Zgodnie z Ustawą z 2 marca 2000 roku “O ochronie niektórych praw konsumentów oraz odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny” klient może zrezygnować z towaru kupionego w naszym sklepie bez podania przyczyny w ciągu 10 dni od daty odebrania przesyłki. Jest to możliwe tylko wówczas, gdy towar nie był używany, ani nie został przez Państwa w żaden sposób uszkodzony i zniszczony. Sklep gwarantuje zwrot kwoty równej cenie towaru. W przypadku zniszczenia opakowania produktu zwracana jest kwota pomniejszona o 10% wartości, ale nie mniej niż 10zł. Pieniądze zostaną zwrócone w ciągu 5 dni roboczych przelewem bankowym na konto wskazane przez klienta. Koszt odesłania towaru nie podlega zwrotowi.

Reklamowany towar prosimy odsyłać tylko Pocztą Polską, po wcześniejszym uzgodnieniu z obsługą sklepu.
Wszystkie towary dostępne w sklepie objęte są gwarancją producenta 

Reklamacje: Jeżeli po otrzymaniu towaru znajdziecie Państwo w nim wady techniczne, których my nie dostrzegliśmy lub uszkodzenia powstałe podczas dostawy, mają Państwo prawo odesłać go przesyłką pocztową pod adres Firmy MK CARE Martyna Kumorek. Firma nie przyjmuje żadnych przesyłek odsyłanych za pobraniem. Koszty, związane z odesłaniem towaru reklamowanego, sklep zwraca natychmiast po otrzymaniu przesyłki i rozpatrzeniu reklamacji. Wszelkie reklamacje rozpatrywane są najpóźniej w ciągu 5 dni roboczych od daty wpłynięcia towaru. Towar uszkodzony zostanie wymieniony na inny, pełnowartościowy, a jeśli będzie to już niemożliwe (na przykład z powodu wyczerpania nakładu), Firma zwróci Państwu równowartość ceny produktu lub zaoferujemy Państwu odmienny towar znajdujący się w asortymencie naszego sklepu. Przerabianie kompletów jest zabronione pod rygorem utraty gwarancji. 

Umowa sprzedaży zawierana jest między Państwem – Klientem Firmy MK CARE Martyna Kumorek. Umowa sprzedaży towarów zawierana jest zgodnie z prawem polskim i w języku polskim.