You are currently viewing Nauka składania prześcieradła z gumką- to zupełnie inna historia:
Pościel Antyroztoczowa

Nauka składania prześcieradła z gumką- to zupełnie inna historia:

Na początku oba zadania mogą wydawać się zbyt skomplikowane, ale kiedy już wykonasz je sprawnie, stają się drugą naturą. (Następnym krokiem jest ustalenie, jak często należy prać prześcieradła z gumką i trzymanie się tego). Jeśli potrzebujesz trochę pomocy przy składaniu prześcieradła na gumki, jesteśmy tutaj, aby zapewnić te przenośne koła szkoleniowe na trochę dłużej z naszym krótkim instruktażowym filmem: Jak złożyć Prześcieradło z Gumką ?

Składanie prześcieradła z gumką może nie wydawać się umiejętnością o wysokim priorytecie, ale może przyczynić się do komfortu użytkowania Twojej bielizny pościelowej. Jeśli inwestujesz tylko w najlepsze prześcieradła, będziesz chciał/a, aby trwały jak najdłużej, a jednym z kroków właściwej opieki jest odkładanie poskładanych prześcieradeł , w miejscu, gdzie nie będą narażone na typowe życiowe katastrofy. (Zwijanie prześcieradła z gumką w kłębek w górnej części szafy to tylko prośba o rozdarcie lub nagromadzenie kurzu).

Zachowaj swoje prześcieradła z gumką – i resztę najlepszej pościeli, którą tak starannie zebrałeś/aś – w najlepszej formie dzięki naszemu szybkiemu przewodnikowi i filmowi. Obiecujemy, że nauka składania prześcieradła na gumę jest łatwiejsza niż myślisz. Powyżej znajduje się nasz filmik na temat składania prześcieradła, a poniżej cztery kroki, które pozwolą Ci przejść od pomarszczonej sterty do fachowo złożonego prześcieradła – bez specjalnych narzędzi.

Czego potrzebujesz :
Prześcieradło z Gumką
Płaska powierzchnia

Wykonaj poniższe kroki:

  1. Przeciągnij prześcieradło przez ręce z dwoma górnymi rogami na zewnątrz i elastyczną krawędzią skierowaną do Ciebie, przytrzymaj prześcieradło jedną ręką w każdym z górnych rogów.
    Złóż prześcieradło na pół i wsuń rogi
  2. Składaj prześcieradło z gumką w pół pionowo, przerzucając prawy róg nad lewym, aby utworzyć kieszeń. Obróć prześcieradło o 180 stopni i utwórz drugą kieszeń na górze. (Jeśli złożone prześcieradło ma zebrane boki, wsuń je do siebie).
  3. Ponownie złóż prześcieradło na pół
    Dostosuj Twój chwyt tak tam są dwa rogi nad twój lewą ręką oraz dwa nad twój prawą, z pofałdowanym szwem u dołu i zebranym brzegiem przed twarzą. Składaj prześcieradło w połowie znowu tak, że wszystkie cztery dopasowane rogi się spotykają, i przerzuć prawe rogi nad lewe.
  4. Połóż złożony arkusz na łóżku
    Z zebranymi krawędziami zwróconymi ku górze, składaj dłuższą część zakrzywionej krawędzi w kierunku centrum kilka centymetrów, aby stworzyć prostą krawędź. Arkusz powinien być teraz prostokątem. Złóż na pół wzdłuż, a następnie złóż na trzy części.

Nareszcie koniec zmagań ze składaniem dopasowanego prześcieradła;)

Wskazówka: Aby uniknąć zagnieceń, złóż prześcieradło zaraz po wyjęciu z suszarki, gdy jest jeszcze ciepłe. Możesz również zapobiegać zagnieceniom za pomocą małego gadżetu, który utrzymuje prześcieradło napięte.

Jeśli potrzebujesz pomocy w ustaleniu, gdzie położyć swoje teraz nieskazitelnie złożone prześcieradło,
to właśnie w ten sposób powinieneś zorganizować swoją szafę na pościel.

Składanie Prześcieradła z gumką:

Dodaj komentarz